hobbista

Rysujemy

 

http://www.mporady.pl/wp-content/uploads/2010/08/jak_ladnie_rysowac-300x281.jpg
Może to dziwne, ale ja nadal lubię rysować. Właściwie to pasję tą miałem od dziecka lubiłem sobie bazgrać na różnego rodzaju rzeczach i były to naprawdę autorskie dzieła. Z niektórych naprawdę jestem do dziś dumny.


Mimo, że wyglądają one jak jakieś bohomazy to mam do nich pewien sentyment wszak, ile ja, wtedy miałem lat i rysowałem przecież na tyle, ile potrafiłem. To naprawdę fajna sprawa zwłaszcza, jeśli przypomnę sobie tamtejsze warunki. Nie miałem tyle narzędzi do rysowania, z których mogę korzystać teraz. O tak trzeba powiedzieć sobie jasno, że technologia zmieniła się nie do poznania. Teraz nie bawię się już na kartkach czy kredkami. Jeśli robię jakąś naprawdę poważną grafikę to w tym celu wykorzystuje odpowiedni komputer wraz z programami graficznymi, które faktycznie pozwalają mi zobaczyć dzisiaj o wiele więcej. Jeśli się naprawdę postaram to często mogą wychodzić z tego naprawdę różne cuda.


Rysowanie to przede wszystkim frajda muszę przyznać, że można się przy tym dobrze bawić, więc jest to jedno z lepszych hobby jakie możemy robić. Ten fakt mówi, więc nam wszystko. Jeśli nie macie co robić w wolnym czasie to weźcie komputer i zamiast grać w gry, które nic nie wnoszą porysujcie. Zobaczymy, wtedy co wam wyjdzie wyniki takiego testu mogą być różne, więc trzeba się nastawić na miłe niespodzianki. Ale pamiętajcie nic na siłę, ponieważ nie ma potrzeby się męczyć, jeśli wam się to nie podoba.